2022/23 hooaja võtsime kokku Ebaveres, mängides discgolfi ja jagades tunnustusi.

Hooaja parimaks ja AO Põlluka rändkarika viis koju Anett Liisa Parts, kes võitis talvel N16 vanuseklassis pronksmedali. IMG_2443 Anett Liisa

 

Uus hooaeg algas koduse treeninglaagriga, mängisime palli, sõitsime rulli, tegime jõuharjutusi. Koos suurtega tegime väiksed rattaringid ümbruskonnas ning koolide lõpetajad saime ka ära õnnitleda.

Palju õnne Tapa Valla Spordikooli lõpetajale Frode Hallikule! Soojad õnnitlused ka Karolina j Angelina Alt põhikooli lõpetamise puhul.

 

 

 

 

Hawaii Expressi noorte murdmaasuusasarja medalistid Anett Liisa ja Artur osalesid Juni lõpus Eesti Suusaliidu poolt korraldatud noorte ühislaagris Jõulumäel. Peale seda jätkasime suusaklubi noortega juuli alguses Alutaguse Puhkekeskuses, kus saime tõhusa treeninglaagri matkates, rullitades ja tõusukesi vallutades. Lisaks punetavad metsmaasikad, käbid ja kihulased :).
IMG_2746 põik koos

Augusti alguses saime uuesti kokku ja tegime kodustes tingimustes taas nädalake trenni ja olime valmis veel kuu lõpus minema iga aastasele Jõulumäe laagrisse. Tore üllatus oli laagrdada samal ajal naaberklubiga Ebaverest. Tegime koos ka väikse kontrolltreeningu rullidel, et oleks rohkem põnevust ja pinget ning õppida sellega paremini toime tulema.

IMG_3338

IMG_3083

IMG_3316

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sügishooaeg taas algamas ja saame taas treeningud kooligraafikuga sättida! Ootame uusi liikmeid meie toreda selttskonnaga liituma!