Selle aasta hooaeg algas taas tavapärase ettevalmistusega ning ootustega uuel hooajal paremini võistlustel esineda.  2020 talv oli kesine nii lume kui võistluste suhtes, siis suusatamise nälg ja enda realiseerimine on kindlasti seda suurem uuel hooajal.

Covidi ülemaailmsed probleemid tõid haridusministeeriumilt uue toetuse meetme lühilaagrite korraldamiseks. Suusaklubi tehtud kolm taotlust said ka positiivse vastuse ja toimus kolm suvist laagrit.

Suurem laager toimus 13.-17.07.2020 Jõulumäe Tervisespordikeskuses Pärnumaal, kus osalesid peaaegu kõik suusatreeningutel osalejad, nii nooremad kui vanemad huvilised.

IMG_4308 IMG_4330 IMG_4354 IMG_4357

Ilmad olid ilusad, nagu Jõulumäele kohane :D, noored nautisid männimetsa ja liiva võlusid, samuti head rullsuusarada ja mustikaid :).

Augusti alguses 03.-07.08.2020 toimus treeninglaager Alutaguse Puhke- ja Spordikeskuses. Esmakordne laager Alutagusel andis avastamisrõõmu ja uut keskkonda treeninguteks. Laager lõppes julgemate osavõtuga Battle For Tapa takistusjooksuga 08.08. Tapa Männikumäel. Tulemused ja pildid ja info FB Battle For Tapa lehel.

August lõpus toimus lühike laager 24.-28.08.2020 Otepääl Marguse Spordibaasis, kus sai taas Otepää künkad ära proovida ja noorsportlaste teravust ja jõudu lihvida, enne kui taas koolipinki istuda.

Planeeritud esimese lume laager Soomes jäi kahjuks covidi piirangute tõttu novembris ära, aga loodetavasti uuel aastal läheb paremini.